Hotel Na Pláži

Diárias a partir de

R$ 481

Localização Do Estabelecimento Ao alojar-se Hotel Na Pláži em Horní Planá, ficará em frente à praia e a alguns passos de Sumava. Este hotel de praia está a 16,4 km (10,2 mi) de Hochficht Bergbahnen GmbH Ski Resort e a 22,6 km (14 mi) de Krummauer. As distâncias são apresentadas à 0,1 milha e ao qu...

Mais detalhes

OpenWeather

Informações do estabelecimento

Entrada a partir de: 15:00

Saída até: 11:00

<h3>Localização Do Estabelecimento</h3> Ao alojar-se Hotel Na Pláži em Horní Planá, ficará em frente à praia e a alguns passos de Sumava. Este hotel de praia está a 16,4 km (10,2 mi) de Hochficht Bergbahnen GmbH Ski Resort e a 22,6 km (14 mi) de Krummauer. As distâncias são apresentadas à 0,1 milha e ao quilómetro mais próximo. <br> - Sumava - 0,1 km/0,1 mi<br> - Hochficht Bergbahnen GmbH Ski Resort - 16,4 km/10,2 mi<br> - Krummauer - 22,6 km/14 mi<br> - Goldsteig Trail - 24,9 km/15,5 mi<br> - Lipno Ski Area - 26,1 km/16,2 mi<br> - Museu de Tecelagem - 26,6 km/16,5 mi<br> - Ballroom of the R...

Jiráskova 42, 382 26 Horní Planá, Czech Republic - Horní Planá, South Bohemia - República Tcheca - 38226

Comodidades do estabelecimento

Entrada a partir de: 15:00

Saída até: 11:00

Avaliação dos hóspedes

TripAdvisor

Pontuação dos viajantes
 • Excelente

  7

 • Muito Bom

  2

 • Bom

  9

 • Razoável

  3

 • Ruim

  1

Perfil dos viajantes
 • Negócios

  0

 • Romântica

  6

 • Viagem a sós

  1

 • Família

  12

 • Viagem com amigos

  2

Resumo das pontuações
 • Atendimento

 • Custo-benefício

 • Limpeza

 • Localização

 • Qualidade do sono

 • Quartos

Family lunch close to the beach

Avaliou em 18 de julho de 2018

Good food... Good beer... Homemade lemonades... service tried to be nice but overall not so good. Excellent sirloin on mushrooms with homemade Tatar sauce And good cottage dumplings with blueberry for kiddos... Outside nice car inside kids corner.

peterp726

Michaela

Avaliou em 20 de junho de 2020

Do hotelu jezdíme s kamarádkou na dámskou jízdu již několik let a vždy jsme byly velice spkojeny.Letos jsme však z pobytu značně rozpačité - pokoj maličký kamrlík,v rámci pobytového balíčku nám letos nebyl předán voucher na zapůjčení lodičky, šlapadla a kol, přestože při nákupu balíček tyto služby obsahoval, nikdo nám to nevysvětlil ani se neomluvil. Na voucheru s kávou a palačinkou možnost výběru druhu těchto pochutin do 160Kč stejně jako vloni,nicméně až po objednání palačinky s marmeládou a alžírské kávy, když už jsme si myslely, že nám číšník objednávku nese, jsme byly upozorněny, že vlastně na výběr není, že voucher platí pouze na presso a palačinky s marmeládou. Přitom minulý rok jsme si daly ledovou kávu a palačinky s nutelou. Nic proti, pokud chtějí šetřit, ale měli by to zákazníkovi říci dopředu. Na druhou večeři jsem si den předem vybrala z nabídky pečené kuře s rýží, druhý den přišla výmluva, že to systém špatně vygeneroval, takže kuře nedostanu ... Zmínit musím i obsluhu - téměř prázdná restaurace a nikdo si nás nevšímal, na objednání jsme čekaly až příliš dlouho ...No, rozpaky, rozpaky a zase jen rozpaky. Návštěvu příští rok asi ještě hodně zvážíme.

R7216FJmichaelah

pohoda

Avaliou em 7 de agosto de 2019

Přijemná restaurace,milá obsluha jidlo dobré jen by už měl být ten rozestavěný barák vedle hotelu dokončen.Vřele doporučuji na rodinou dovolenou hlavně v létě kde je k hotelu pěkná pláž s bufetem kde mají dobré pivo.

Renier C

FANTASTICKÝ, veľmi spokojní

Avaliou em 1 de julho de 2019

Nádherný pobyt s manželom minulý týždeň v júni na 6 nocí. S čistotou i ponukou sme boli maximálne spokojní, pláž udržiavaná i so službami , zabezpečeným občerstvením, veľká výhoda, že bola hneď pri hoteli. Poloha výhodná, do pol hodiny Český Krumlov, Rožmberk. No zvlášť veľké poďakovanie patrí personálu hotelu, boli veľmi milí, ochotní, obsluha s úsmevom na tvári, bolo vidieť že sa snažia o maximálnu spokojnosť klientov. Zabezpečené raňajky i večera. Sem sa radi vrátime i nabudúce, každému doporučujeme, skvelá cena i s doplnkovými službami v špeciálnej ponuke hotela pobytov. Postarali sa o nás kráľovsky:)

katkac20

Spokojenost

Avaliou em 28 de maio de 2019

Navštívili jsme tento hotel na víkendový pobyt a byli jsme velmi spokojeni. Čisté a pěkně vybavené pokoje s výhledem na pláž, příjemný a velmi ochotný personál, výborné jídlo a bohatá snídaně. Půjčili jsme si i kola na výlet do okolí. Často navštěvuji hotely různých řetězců a musím uznat, že i tento menší hotel rodinného typu mě mile překvapil jeho atmosférou. Vřele doporučuji a těším se na příští návštěvu.

Gabrielsan